ОСТАННІ НОВИНИ

Теледебати на «Суспільному» коштуватимуть 5,7 млн грн

Наталя Дуляба

|

Теледебати на «Суспільному», які транслюватимуть 19 квітня, коштуватимуть 5 767 000 грн без ПДВ. Таку цифру озвучив під час брифінгу голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія. Про це пише 112.ua, передає Львівський портал.

 

Як розповів Зураб Аласанія, дебати кандидатів у Президенти України Петра Порошенка і Володимира Зеленського триматимуть протягом 60 хвилин. Транслюватимуть їх по телебаченню і по радіо. Вартість проведення дебатів становить 5 767 000 грн без ПДВ. У цю суму вже включені студія, камери і оплата роботи працівників.

«Весь кошторис вже є, він затверджений. Він зміниться, коли ми вже після виборів будемо підбивати підсумки, адже є не 44 кандидати, як ви пам’ятаєте, а 39. І ще, можливо, невелика зміна буде, якщо жоден із них не з’явиться (на дебати, – ред.) чи один кандидат з’явиться. Тоді невеличка сума буде змінена», – пояснив Зураб Аласанія.

Реклама партнерів

Зазначимо, що згідно зі статтею 62 закону про вибори Президента, теледебати проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування, тобто 19 квітня. Вони відбуваються у прямому ефірі в студії (кімнаті) Національної суспільної телерадіокомпанії України, а їхня тривалість повинна становити не менше 60 хвилин. Дебати мають відбутися між 19:00 та 22:00 год.

Водночас у ЦВК вже заявили, що дебати мають відбутися лише у студії «Суспільного», натомість дебати на «Олімпійському» можуть бути формою передвиборчої агітації.

За попередніми даними, на проведення дебатів на НСК «Олімпійський» кандидатам у президенти доведеться витратити близько 1 млн доларів.

Як повідомляв Львівський портал, кандидат у президенти Володимир Зеленський у своєму відеозверненні закликав чинного Главу держави Петра Порошенка подебатувати з ним НСК «Олімпійський». Після цього Петро Порошенко дав відповідь, що приймає виклик, та згодом покликав Володимира Зеленського разом здати аналізи на вживання алкоголю і наркотиків.

Своєю чергою Зеленський відмовився здавати аналізи у медпункті стадіону «Олімпійський», як пропонував Петро Порошенко. Шоумен покликав Порошенка здати аналізи в приватній лабораторії «Євролаб», а потім опублікував свої результати «заднім числом».

Згодом у команді Петра Порошенка заявили, що хочуть аналізів волосся Зеленського, адже саме у ньому зберігаються наркотики протягом майже 90 днів.

4 квітня, Зеленський запропонував Тимошенко провести ці дебати в ролі ведучої і дав їй на роздуми 24 години, втім вона проігнорувала його пропозицію.

Нещодавно Петро Порошенко заявив, що чекатиме Володимира Зеленського на дебати 14 квітня на НСК «Олімпійський».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.