ОСТАННІ НОВИНИ

Зеленський не хоче здавати аналізи в «Олімпійському»

Соломія Григор'єва

|

Володимир Зеленський відмовляється здавати аналізи у медпункті стадіону «Олімпійський», як пропонував чинний президент Петро Порошенко. Про це заявив журналістам речник штабу Зеленського Дмитро Разумков, пише УП.

 

У Зеленського запросили Порошенка разом здати аналізи в лабораторії «Євролаб» о 8 ранку 5 квітня, адже сумніваються у незаангажованість лабораторії в «Олімпійському».

Нагадаємо, Порошенко закликав Зеленського разом здавати аналізи в медичному пункті стадіону «Олімпійський».

Як встановлює стаття 62 закону про вибори Президента, теледебати проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування між 19 та 22 годинами в прямому ефірі, тривалістю не менше 60 хвилин.

Відповідно до постанови ЦВК від 5 травня 2014 року № 472 «Про Положення про порядок проведення Національною суспільною телерадіокомпанією України передвиборних теледебатів між кандидатами на пост Президента України, включеними до виборчого бюлетеня для повторного голосування, за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів Президента України”, теледебати між кандидатами відбуваються в студії (кімнаті) Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Як відомо, вчора кандидат у президенти Володимир Зеленський у своєму відеозверненні закликав діючого Главу Державу Петра Порошенка подебатувати з ним НСК «Олімпійський». Після цього Петро Порошенко дав відповідь, що приймає виклик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.