ОСТАННІ НОВИНИ

У Порошенка хочуть аналізу волосся Зеленського, бо у ньому наркотики зберігаються до 90 днів

Наталя Дуляба

|

Команда кандидата у президенти Петра Порошенка вважає, що його опонент Володимир Зеленський не виконав обіцянку і не здав аналізи на алкоголь і наркотики належно, хоча сам ініціював їх. Про це пише УП, передає Львівський портал.

 

«Відлити трохи крові на сувеніри своїм прихильникам – це не означає серйозно здати аналізи на алкогольну та наркотичну залежність, як це передбачено медичними протоколами», – заявив речник виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв.

Він наголосив, що власник лабораторії «Євролаб», яку обрав Зеленський, «є політично заангажованою зіркою каналів Медведчука» і «не приховував політичних симпатій до Володимира Зеленського».

«Тому немає жодних підстав вважати, що в лабораторії Пальчевського зможуть об’єктивно розглянути результати Володимира Зеленського. Сьогодні з’ясувалося більше: виявляється, що лікар, який безпосередньо брав аналізи, так само пов’язаний із Зеленським, бо знімався в серіалі “Свати”», – сказав Медведєв.

«Це ще раз ставить під сумнів серйозність цієї акції і достовірність аналізів… Якби, наприклад, Порошенко вийшов із кабінету і зайшов у амбулаторію Державного управління справ і здав аналіз там, у вас це теж викликало б питання», – підкреслив він.

Медведєв наголосив, що у чинного президента підібрали «кілька компаній, які можуть одна одну контролювати», щоб Порошенко здав аналіз.

«Ми вважаємо, що кандидат Зеленський не виконав свої обіцянки і не здав аналізи так, як це передбачено медичними протоками. Штаб Петра Порошенка ще раз рекомендує Володимиру Зеленському зрозуміти: передвиборча кампанія – це не шоу, це не зйомки кіно, це серйозний момент вибору для країни», – заявив він.

«І якщо Зеленський сам запропонував цю історію з аналізами, сам поставив її на порядок денний, він має здавати аналізи не понарошку, а всерйоз. І не вибірково, а зробити все, що належить за медичним протоколом, щоб остаточно дослідити питання про алкогольну і наркотичну залежність», – додав Медведєв.

Він нагадав, що в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун пояснювала, як встановити наявність алкоголю й наркотиків в організмі.

«Наскільки нам відомо, Зеленський не здав волосся. А за версією Уляни Супрун саме волосся є ключовим дослідженням для виявлення наркотиків, бо сліди наркотичних речовин у волоссі зберігаються близько 90 днів» – сказав Медведєв.

«Оце дивне небажання Зеленського здати весь необхідний біоматеріал викликає зайві питання… Злі язики у Фейсбуку починають висловлювати всякі підозри», – наголосив він.

«Наша позиція така: стадіон – так стадіон, аналізи – так аналізи. Це питання потрібно закрити якнайшвидше – і першу чергу, в цьому зацікавлений сам кандидат Зеленський», – сказав речник штабу Порошенка.

Як повідомляв Львівський портал, кандидат у президенти Володимир Зеленський у своєму відеозверненні закликав діючого Главу держави Петра Порошенка подебатувати з ним НСК «Олімпійський». Після цього Петро Порошенко дав відповідь, що приймає виклик, та згодом покликав Володимира Зеленського разом здати аналізи на вживання алкоголю і наркотиків.

Своєю чергою Зеленський відмовився здавати аналізи у медпункті стадіону «Олімпійський», як пропонував Петро Порошенко. Шоумен покликав Порошенка здати аналізи в приватній лабораторії «Євролаб».

Зазначимо, що вчора, 4 квітня, Зеленський запропонував Тимошенко провести ці дебати в якості ведучою і дав їй на роздуми 24 години.

Додамо, що кандидатам в президенти запропонували провести дебати на львівському стадіоні «Сільмаш».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.