ОСТАННІ НОВИНИ

Росіяни вдарили по складах АТБ у Дніпрі

Наталя Дуляба

|

У середу, 3 червня, російські окупанти атакували Дніпро і влучили у склали мережі супермаркетів АТБ. Про це повідомив міський голова Борис Філатов.

«Ми їм – бойовий корвет у Кронштадті, а вони нам – склади АТБ з харчами у Дніпрі. Потвори і боягузи. Вже просто немає слів», – прокоментував він.

Наразі інформації про постраждалих немає.

Зі свого боку голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа додав, що після ворожого удару на складах спалахнула пожежа.

Всі деталі встановлюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото зі соцмереж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *