ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові оголосили конкурс на найкраще селфі у трамваї

|

Сьогодні, 10 березня, у Львові стартував конкурс «Найкраще селфі у трамваї». Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно сфотографуватися у трамваї, завантажити фотографію у себе на сторінці з хештегом#ilovetramlviv, вподобати сторінку «Я люблю трамвай» та поширити допис про конкурс. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Конкурс спрямований на популяризацію електротранспорту у Львові. Вітається креатив. Можна сфотографуватися з друзями, з ким завгодно, головне, щоб це було цікаве селфі у трамваї чи на його тлі», – розповіла координатор акції від спільноти «Я люблю трамвай» Христина Пархуць.

Усі фотографії одразу завантажуються у альбом сторінки любителів трамваїв і за них голосуватимуть відвідувачі. Автор фото, що збере найбільшу кількість вподобань, виграє фотосесію у трамвайному депо від креативного Максима Баландюха чи навчання у школі фотографії імені Дієґо Марадони.

За друге місце дарують піврічну можливість безкоштовного проїзду у трамваях, а за третє – сувенірну продукцію I love tram.

Фотографії приймають до 31 березня включно.

Фото: blog.karpaty.info

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...