ОСТАННІ НОВИНИ

Європейці презентують можливості для львівських підприємців

Андрій Котенський

|

У п’ятницю, 29 березня 2024 року, Європейський інститут інновацій та технологій презентує у Львові відкриті можливості для українських підприємців, інноваторів і науковців. Про це Львівському порталу повідомили організатори.

Що очікувати від заходу?

Під час заходу представники українського хабу EIT детально розкажуть про можливості, які пропонуються для українських бізнесів. Зокрема, представники розкажуть про:

 • EIT Jumpstarter – акселераційна програма для early stage бізнесів, у рамках якої інноватори та підприємці зможуть побудувати робочу бізнес-модель, провалідувати її та запустити роботу бізнесу.
 • Red Kalyna – нова ініціатива EIT Community, спрямована на відзначення видатних жінок-підприємиць. У рамках ініціативи щороку відзначатимуть десять українських підприємиць, що отримають знак «Red Kalyna from EIT Community». Проєкт також відкритий для зовнішніх партнерів, які бажають підтримати українських підприємиць.
 • InfraBooster – модульна навчальна програма для представників наукових організацій, які володіють науково-дослідними інфраструктурами. Вона допоможе наблизитися до індустрії, збільшивши співпрацю, міжнародну експансію та інноваційність.

Команда EIT також презентує можливості кожного напряму роботи EIT, а саме:

 • Зміна клімату;
 • Культурні та креативні сектори й індустрії;
 • Цифровізація;
 • Future of Food;
 • Інновації в галузі охорони здоров’я;
 • Стала енергетика;
 • Промисловість;
 • Сировина;
 • Urban mobility.

Для кого?

Подія організовується для українських підприємців, інноваторів і науковців, які активно розвивають технологічний бізнес в 9 стратегічних секторах роботи ЕІТ.

Про EIT

ЕІТ – незалежний орган Європейського союзу, створений для підтримки та впровадження інновацій і технологій. Регіональний центр ЕІТ запустився у Києві минулого року для об’єднання українських бізнесів із можливостями ЄС та ЕІТ і сприянню їхньому розвитку.

ЕІТ працює у 9 напрямах, що пов’язані з глобальними світовими викликами. Кожен із напрямів формує Knowledge and Innovation Community (KIC) – загальноєвропейську мережу, що має на меті вирішення конкретних суспільних проблем. Спільноти об’єднують експертизу вищих навчальних закладів, дослідницьких центрів, підприємств, інвесторів, ГО та інших.

У 2024 році спільнота EIT проведе роуд-шоу українськими містами, надаючи консультації з підтримки для українських підприємців та обʼднуючи локальних підприємців, представників місцевої влади та освіти. Такі заходи заплановано в Харкові, Бучі, Одесі, Луцьку, Черкасах, Ужгороді та інших містах України. І Львів стане першим містом, яке відкриє цю ініціативу.

Довідка:

Що таке Європейський інститут інновацій та технологій (ЕІТ)?

ЕІТ – це найбільша в Європі інноваційна мережа, що працює з 2008 року. ЕІТ – незалежний орган Європейського союзу, створений для підтримки та впровадження інновацій і технологій, і невіддільна частина Horizon Europe – рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій. Українськи хаб ЕІТ вперше запустився в Україні наприкінці 2023 року з регіональним центром у Києві.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *