ОСТАННІ НОВИНИ

«Цю ухвалу колись готував Садовий». Депутати не розірвали договір оренди із забудовником Парку культури

Єва Корнійчук

|

Депутати Львівської міськради не погодились розірвати договір про оренду земельної ділянки на вулиці Лижв’ярській, 42, що у Парку культури. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу із сесійної зали.

Так, депутатам запропонували ухвалу, якою розривається договір про оренду земельної ділянки на Лижв’ярській, де є споруда, якою володіє дружина екс-керівника фракції «Партії регіонів» у Львівській облраді Олега Баляша.

Сама Оксана Баляш прийшла на сесію і закликала депутатів не голосувати за це рішення.

«Цей договір був укладений у 2009 році на 10 років. На земельній ділянці була здійснена реконструкція офісних приміщень, і там планується офісне приміщення.

Надаючи в оренду земельну ділянку, її було вилучено з меж парку та залучено до земель міста. У зв’язку із тим відновлення цих меж. У 2014 році міською радою була спроба межі парку відновити, але ця ухвала була визнана незаконною», – розповіла вона.

Своєю чергою депутати висловили обурення, що при забудові декількох львівських парків лише цей забудовник зацікавив міського голову.

«8 років тому цю ухвалу (про оренду земельної ділянки – ред.) готував і підписував Андрій Садовий. Хай свою правоту доводять у судах, а не вирішують свої інтрижки у сесійному залі», – заявив депутат Маркіян Лопачак.

Його підтримали й інші колеги, які відмовились голосувати за це рішення. Відтак лише депутати «Самопомочі» підтримали це питання.

«Те, що зараз відбулось – це дешевий пар», – заявив опісля голосування депутат Петро Адамик.

«Чому одним забирають право оренди, а іншим ні? То по парку «Знесіння» чомусь ніхто розірвання договору оренди не виносив на сесію», – зазначив депутат Любомир Босаневич.

Нагадаємо, нещодавно у Львові знесли паркан забудовника у Парку культури, а львів’янам пообіцяли виселити з парку Олега Баляша.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...