ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на зустріч з українсько-польською письменницею Жанною Слоньовською

|

У Львові з читачами зустрінеться Жанна Слоньовська. Про це львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

b68d380-sloniovska-2

У Львівській копальні кави 12 листопада о 18.00 годині зустріч з письменницею Жанною Слоньовською, цьогорічною лауреаткою премії ім. Джозефа Конрада. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Довідка

Жанна Слоньовська –  письменниця, журналістка, перекладачка. Живе та працює у Кракові.

Навчалася в Українській академії друкарства. Працювала журналісткою в Незалежному телевізійному агентстві («НТА»).

У 2002 році переїхала до Польщі (спочатку до Варшави, де поступила в докторантуру у Школі Суспільних Наук). Відтак вийшла заміж і виїхала до Кракова.

Свій дебютний роман «Дім з вітражем» Слоньовська писала 4 роки. У 2015 році твір отримав перемогу в конкурсі на найкращий роман польського видавництва «Znak» (того ж року у Львові вийшов український переклад).

Про свій дебютний роман і його переклад українською мовою розповідає так:

«Я розповідала про українські реалії, перекладаючи їх польською мовою. Я описувала поняття, цілі світи. А тепер сталося так, що вони з допомогою прекрасного перекладача були повернені зворотно, і я іноземкою вертаюся в своє місто».

Жанна Слоньовська також авторка інтернет-проекту «Львів передвоєнний» (усна історія; віртуальний путівник довоєнним містом, де зібрано спогади близько 35 осіб, що пам’ятають Львів першої третини XX ст.), авторка альбому «Przedwojenny Lwów. Najpiękniejsze fotografie» («Передвоєнний Львів. Найгарніші фотографії», видавництво RM).

Фото: Українська правда. Життя

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...