ОСТАННІ НОВИНИ

Руслана: «Вчора у Раді презентували політичну виставу «Договорняк»

|

Українська співачка та активістка Руслана Лижичко про те, що 16 лютого творилося у Верховній Раді:

руслана

«Вчора на суд українських глядачів і слухачів була презентована класична політична вистава “Договорняк”, але вже з новими, актуальними виконавцями в головних ролях.
Порошенко та Яценюк не підкачали! Все по класичних канонах українського підкилимного договорняка.
Недарма “творили” історію хлопці і файно вчили “матчасть”!
Всі вони вже були в епізодах попередніх серій: Ющенко+Янукович (виглядало досить бридко), Мороз+Янукович (виглядало напрочуд феєрично), Тимошенко+Янукович (договорняк не склався, але як гарно йшли, як не оцінити “красоту ігри”).
І тепер – Парад Але! На сцені українського цирку – Порошенко, Яценюк і колективний Янукович (Оппо, Відродження, Воля народу та інший політичний непотріб, який коштує не так дорого, а обходиться не так дешево).
Хоча, по великому рахунку, “на манєжє всьо тє же”!
Адмінресурс під новими прапорами з адмінресурсом під старими прапорами. Знову в повітрі пахне політичною корупційно-корпоративною кондовою “ширкою”.
Невже нам знову відведена скромна роль невдячного глядача?
А, може, актори забули, що на вулиці… 2016».

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Я не почув у верховній зраді , хто міг взяти на себе відповідальність і не тільки моральну але і кримінальну , що ми будемо жити краще після відставки нинішнього уряду і створення їхнього нового . Може візьме на себе відповідальність пЛяшко , а може Юдька , може Садовий з своєю самопомічю . Вони усі мовчать , лише займаються піаром не беручи на себе відповідальність за країну ..

    1. Вони крадуть поки є можливість !яка відповідальність?це смішно!як в примітивних хапужників може бути відповідальність!розігнати то кодло треба їх мвсце в тюрмах під трибунал!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...