ОСТАННІ НОВИНИ

«Віртуози Львова» запрошують на концерт-містерію «Страсті Христові»

|

Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» у Великодній час підготував для слухачів концертні програми із творів, які мають глибокий сакральний зміст. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

Перша програма – концерт-містерія «Страсті Христові» – відбудеться у неділю, 5 квітня, о 19:00 год. у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (проспект Червоної Калини, 70). Вхід на концерт вільний.

Як розповів диригент проекту Мирон Юсипович, такий концерт-містерія за участю оркестру відбувається щорічно.

«У минулі рази такі концерти відбувалися під відкритим простором у центрі міста. Цьогоріч вперше концерт відбудеться в іншому районі міста – на Сихові, і це добра ініціатива, адже переважно концерти відбуваються у центральній частині міста», – зазначив він.

Концерт-містерія «Страсті Христові» – це особлива композиція, де глибоке слово поєднається з піднесеною музикою найкращих зразків світової та української класики. Серед композиторів, чиї твори прозвучать під час концерту: Гендель, Бах, Брітенн, Барвінський та ін. Це музика, яка змушує зосередитися, задуматися та підносить дух людини.

Цьогоріч акція також присвячена 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького, тож прозвучать фрагменти з його промов.

 

Другий концерт-містерія з цього циклу – молитва у музиці Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» «У тінях часу…» – відбудеться у Львівській обласній філармонії у середу, 8 квітня, о 19:00 год.

Учасниками концертної програми є солістка Національної опери України Дарія Князєва. Інша солістка, Оксана Потапова – скрипалька, яка веде сольну концертну діяльність в Україні та за кордоном. Третім виконавцем у концерті є артист Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова»  – Ярема Павлів.

Серед творів, які прозвучать на концерті – Антоніо Вівальді «Stabat Mater» для мецо-сопрано та камерного оркестру, твори Арво Пярта «Fratres» для струнних та ударних інструментів, «Tabula rasa» для двох скрипок, камерного оркестру та підготовленого фортепіано, «Silouans Song» для камерного оркестру.

Ілюстрація та афіша: philharmonia.lviv.ua

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...