ОСТАННІ НОВИНИ

Креативні студенти мають шанс виграти 1000 євро у Львові

Катерина Родак

|

Львівська міська рада пропонує взяти участь в 48-годинному ідеатоні та розробити власне рішення міської проблеми. Найвдаліший проект буде представлено 20-21 жовтня на Форумі е-врядування 451° у Львові, а переможці отримають 1000 євро винагороди.

Ідеатон — це захід для опрацювання вдалих ідей, які вирішують конкретні проблеми міста. Львівський ідеатон проведеться з попередньо відібраними командами в форматі інтенсивів із експертами (від посадовців, юристів до дизайнерів та ІТ-шників). За допомогою таких менторів кожна команда зможе повністю розробити свій проект вирішення соціально-важливої проблеми міста. На все – 48 годин інтенсивної роботи.

Найвдаліший проект буде представлено 20-21 жовтня на Форумі е-врядування 451Е у Львові, а переможці отримають 1000 євро винагороди. Опісля проект буде доопрацьовано та реалізовано Львівською міською радою.

Умови до учасників:

студенти будь-якого ВНЗ України, які сформують команду з чотирьох людей (двоє спеціалістів з IT – soft and hard, ще двоє – з будь-яких інших сфер);

попередній досвід розробки проектів;

володіння нестандартним мисленням;

готовність вирішити реальну проблему міста.

Ідеатон пройде 6-8 жовтня на Заводі «РЕМА» (вул. Заводська, 31).

«Такий формат суцільної 48-годинної роботи є новим для Львова, адже студенти будуть шукати ІТ-рішення не ІТ-проблем. Управління ІТ Львова сьогодні відкрите до свіжих та інноваційніх рішень від молоді, тому й запрошуємо до участі креативщиків», – зазначили організатори заходу.

Ідеатон проводиться за підтримки Посольства Нідерландів та ІТ-компанії «Levi 9». Зареєструватись для участі в заході можна до 2 жовтня 2017 року на сайті. 

За додатковою інформацією звертайтесь за номером 0322546067, а також пишіть на електронну пошту 451e.lviv@gmail.com або на FB-сторінку Форум 451.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...