ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартує чемпіонат України з важкої атлетики

|

Львівщина вперше за багато років прийматиме чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Впродовж 20-24 вересня у манежі львівського Палацу спорту «Україна» відбудеться чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок за участю понад 350 спортсменів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі відділення НОК України у Львівській області.

Збірна Львівщини виступатиме у складі 31 атлета (12 жінок та 19 чоловіків). Відкриття турніру відбудеться сьогодні, 20 вересня, о 18:00 у палаці спорту «Україна». Змагання відбудуться за підтримки НОК України у Львівській області.

«У різні часи важка атлетика у Львові розвивалася циклічно, але хто б що не говорив, чемпіонат України серед дорослих атлетів – подія для нашого міста, – каже Юрій Турянський, голова відділення НОК України у Львівській області. – Школа важкої атлетики Львівщини завжди була на передових ролях в Україні. Були часи, коли Львівська та Київська область диктували моду в українській важкій атлетиці. Ми мали багато чемпіонів та призерів престижних міжнародних змагань, а львів’янин Петро Король у 1976 році став чемпіоном Олімпійських ігор в Монреалі. В сучасній історії важкої атлетики найближчим до олімпійської медалі був львів’янин Ігор Шимечко. У важкій атлетиці Львівщина завжди мала як і титулованих спортсменів, так і сильних тренерів, які з простих хлопців робили майстрів спорту міжнародного класу. На мою думку, завдяки окремим спонсорам важка атлетика на Львівщині зараз переживає своєрідний підйом, тому цілком логічно, що чемпіонат України 2017 довірили проводити саме Львову».

Фото: Sport.if.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...