ОСТАННІ НОВИНИ

Наступного тижня на Львівщині стартує фінал конкурсу на будівництво сміттєпереробного заводу

|

У середу, 22 лютого, у Львівській ОДА відбулося заслуховування трьох претендентів, які планують збудувати та експлуатувати комплекси з утилізації (перероблення) твердих побутових відходів на Львівщині. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Попередню оцінку для подальшої участі у другому етапі конкурсу на будівництво сміттєпереробного заводу пройшли інвестиційно-екологічна компанія “ІЕК” (ділянка у Дрогобицькому районі), ТОВ “Глассворк технолоджі” (ділянка у Миколаївському районі) і ТОВ “Вейст Менеджмент Системс” (ділянка у Миколаївському районі).

Конкурсна комісія ознайомилася з презентаційними матеріалами компаній, заслухала їх бізнес-плани та проаналізувала попередні розрахунки претендентів.

За словами заступника голови Львівської ОДА Ірини Гримак, за результатами оцінки поданих пропозицій та заслуховування, до 1 березня із трьох інвесторів комісія має обрати тих, які увійдуть у другий етап конкурсу.

“Після цього упродовж 10 днів учасники отримають детальну конкурсну документацію для участі у другому турі. Кінцевий термін подання заяв другого туру (пропозицій учасників конкурсу) – 10 травня”, – наголосила вона.

На подальших засіданнях від 10 до 20 травня відкриють і опрацюють пропозиції, отримані до другого туру.

Нагадаємо, що 15 лютого у ЛОДА відкрили пропозиції на будівництво сміттєпереробного заводу, до подальшої участі було допущено три інвестори.

Згодом стало відомо, хто володіє підприємствами, що хочуть будувати сміттєпереробний завод на Львівщині.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...