Львів’янин здобув «золото» на міжнародному турнірі з боксу

Олег Дерев’янко

|

18-річний спортсмен зі Львова Іван Завадський став переможцем 28-го Міжнародного турніру з боксу «Альгірдаса Шоцікаса» класу «А». Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Нещодавно у Каунасі (Литва) відбулися фінальні поєдинки 28-го Міжнародного турніру з боксу «Альгірдаса Шоцікаса» класу «А». Там Іван Завадський здобув золоту медаль у ваговій категорії до 54 кг у фінальному поєдинку, перемігши сильного суперника з Казахстану, Нурсултана Алтинбека, який минулого року став чемпіоном Азії серед спортсменів віком до 22 років.

У півфінальному матчі уродженець Закарпаття, Іван Завадський, переміг боксера з Вельсу Джонса Корі.

Загалом, у цьому турнірі, в якому взяли участь 72 боксери з 10-ти країн, збірна України виборола 13 медалей: 3 золоті, 4 срібні і 6 бронзових.