ОСТАННІ НОВИНИ

Новий колектор на вулиці Стуса обіцяють добудувати до грудня

|

Підрядник обіцяє завершити будівельні роботи зі спорудження нового колектора на вулиці Стуса до грудня. Вперше у Львові колектор будують закритим методом. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

524

«На даній ділянці проводиться будівництво колектора двома методами: відкритим і закритим. Відкритий означає, що розкопується траншея, вкладається труба та з’єднується із камерами. Будівництво закритого типу у Львові проводиться вперше. Методика подібна до тієї, за якою будують метрополітен. Тут аналогічно, тільки розміри менші. Гарантія будівництва цього проекту – 50 років. Плюсів досить багато, до прикладу, його діаметр становить 1,6 м, а це означає велику пропускну спроможність. Усі камери оброблені хімічним захистом, завдяки якому труби не будуть піддаватись корозії, так як відбувається зараз на існуючих колекторах», — розповів інженер компанії EGIS Максим Поваляшко.

525

Також він розповів, що протяжність колектора 830 метрів, з яких уже готові 300м. Ділянка, котра будується відкритим методом, практично завершена, наразі тут проводять останні з’єднання.

523

Роботи на ділянці проводяться цілодобово. Як розповідають будівельники, у цьому місці багато насипних грунтів, тобто землею просто засипали все те, що тут знаходилось. Так, серед знахідок на цій дорозі, окрім сміття, працівники відкопали навіть віз.

Будівництво колектора обіцяють закінчити до грудня.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...