ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині пройде чемпіонату України з авторалі

|

Упродовж 11-12 червня на території Львівської та Закарпатської областей відбуватиметься ІІІ етап чемпіонату України з авторалі «ІІІ Ворота України». Про це Львівському порталу повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

авторалі

В чемпіонаті України з гірських автоперегонів та ралі візьмуть участь понад 25 екіпажів, які представлятимуть команди автоспортсменів з Львівської, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Житомирської, Київської, Полтавської, Чернівецької та Одеської областей. Головний суддя та директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков.

Відтак, 11 червня відбуватиметься реєстрація учасників та відкриття змагань, а також ознайомлення спортсменів із спеціальними ділянками траси. 12 червня – день змагань з ралі на спеціальних ділянках траси Львівської та Закарпатської областей.

Змагання відбуватимуться на двох спеціальних ділянках: перша спецділянка довжиною 19 км – зі сторони Львівської області, зокрема на території Сколівського району. Траса пролягатиме від села Тухолька через село Климець і до села Верб’яж Воловецького району, Закарпатської обасті. Друга спецділянка довжиною 20 км  пролягатиме селами Нижні Ворота – Підполоззя – Верхня Грабовниця – Уклін – Поляна Свалявського і Воловецького районів Закарпатської області.

Варто зазначити, що змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння Львівської та Закарпатської облдержадміністрацій, Галицького та Закарпатського автомобільних клубів.

Нагадуємо, у лютому цього року на території Львівщини успішно відбулися перші етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів та ралі.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...