ОСТАННІ НОВИНИ

За місяць з багатоповерхівок Львова вкрали кілометр ліфтового кабелю

|

Мешканців багатоповерхівок закликають бути пильними, адже за місяць у будинках Львова викрали близько 1000 м ліфтового кабелю. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

ліфт

У Львові продовжують викрадати ліфтові запчастини. Так, лише упродовж квітня і травня у ліфтах, які обслуговує ЛКП «Львівсвітло», викрали 11 кабелів живлення, кожен – довжиною близько 90-100 м. Найбільше крадіжок зафіксували у Шевченківському та Франківському районах міста.

Про це повідомляє керівник підприємства Олександр Лазуткін. За його словами, 1 м кабелю із шахти ліфта коштує 90 грн, тобто на ремонт кожного ліфта витрачають у середньому близько 9 тис грн. Таким чином, подібні крадіжки завдають великої шкоди фінансовому стану підприємства, адже без цієї складової ліфт не працює.

Окрім того, потрібно затратити й багато людських ресурсів, аби ліквідувати проблему. «Роботи із заміни кабелю у шахті є досить важкими. Аби впоратись із 1 ліфтом упродовж 2-3 днів, потрібно залучити цілу бригаду працівників, тобто 3 особи», – підкреслює Олександр Лазуткін.

ЛКП «Львівсвітло» звертається до мешканців під’їздів, у яких є ліфти, з проханням повідомляти правоохоронців про підозрілих людей у їхніх будинках.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...