ОСТАННІ НОВИНИ

Послуги репетиторів на Львівщині: де знайти та скільки заплатити

|

Традиційно попит на репетиторство збільшується ближче до кінця навчального року. При цьому, в мережі величезна кількість різноманітних оголошень: від підготовки до ЗНО до навчальних університетських програм. Сервіс оголошень OLX вирішив дослідити послуги яких викладачів найбільш популярні, і яка вартість таких занять сьогодні, передає Львівський портал.

репетиторство

Яких репетиторів шукають найчастіше?

У розділі «Освіта та спорт» у Львівській області доступно близько 1 000 пропозицій, саме тут користувачі шукають та залишають оголошення з репетиторства. Найбільше пропозицій представлено у Львові – 83,5%. На Дрогобич, Стрий, Трускавець та Червоноград разом припадає близько 7,5%. Варто сказати, що кількість оголошень і пошукових запитів «репетитор» лише в березні 2016 року зросла на 5,6% по всій Україні. При цьому, найпопулярніший у Львівській області – «репетитор з англійської мови» (49,4% запитів). Серед найбільш затребуваних також наступні предмети: математика (33,7%), німецька мова (6,2%), хімія (3,5%), фізика (1,6%), українська та польська мови (1,6%).

репетитор

Яка середня ціна на послуги репетиторів у Львівській області?

Замовити послуги репетитора з української мови та літератури в середньому коштують 100 грн за академічну годину, тобто 90 хвилин. Послуги репетитора з історії України знаходяться в тому ж ціновому діапазоні – 75 гривень за годинне заняття. Сюди ж можна віднести й іноземні мови, наприклад, вартість послуг репетитора з англійської (до ЗНО) становить 110 грн/година. Втім, заняття з творчих предметів коштують трішки дешевше, у 50 гривень обійдеться годинний урок репетитора з гри на фортепіано. Як правило, вартість послуг репетитора залежить не стільки від предмета, скільки від досвіду викладача та міста. Заняття з англійської у Дрогобичі коштуватиме на 30% дешевше, ніж у Львові. Також заощадити можна, якщо користуватися послугами студентів. Заняття з репетитором для школярів коштуватиме близько 50 грн/година. Користувачі також пропонують послуги і в вузькоспеціалізованих напрямках. Наприклад, репетитор з петриківського розпису пропонує уроки від 50 гривень за годину.

Заняття по Skype

Якщо врахувати, що сьогодні готуватися до іспиту без комп’ютера значно складніше, такий формат має свої суттєві переваги. Онлайн-уроки давно популярні в Європі та США, адже відкривають нові можливості. По-перше, можна знайти викладачів з тих дисциплін, яких не має в рідному місті. А по-друге, знизити витрати на поїздки і відповідно заощадити на навчанні. Вартість подібних занять залежить також від специфіки предмета та рівня викладача. Ціна заняття з репетитором з німецької по Skype складе 50 гривень за годину. В той час як репетитор з англійської коштуватиме близько 25 гривень за півтори години заняття.

Фото: intelligence.in.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...