ОСТАННІ НОВИНИ

Прописку можна буде отримати у міській раді

|

Повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації передадуть органам місцевого самоврядування. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

прописка

За словами в.о. начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Володимира Бабунича, передача повноважень, відповідно до закону,  повинна відбутися до 4 квітня 2016 року.

“Територіальні органи Державної міграційної служби до 4 квітня 2016 року мають передати відповідним виконавчим органам сільських, селищних, міських рад картотеки, що складаються з відомостей про реєстрацію у формі картки реєстрації особи та адресної картки”, –  зазначив Володимир Бабунич.

Голова ЛОДА Олег Синютка доручив  активізувати роботу у даному напрямку та визначитися з приміщенням та  посадовими особами, які здійснюватимуть ці функції.

Нагадаємо, що 29 грудня 2015 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг”.  Відповідно до Закону, з 4 квітня 2016 року повноваження у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб делегуються виконавчим органам сільських, селищних, міських рад.

Фото: apa.az

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...