ОСТАННІ НОВИНИ

Що робити, якщо ви зустріли на вулиці підозрілу людину?

|

Працівники патрульної поліції України нагадують на своїй офіційній сторінці у Facebook правила поведінки під час спроби нападу на вулиці, передає кореспондент Львівського порталу.

вночі

У випадку нападу чи спроби нападу:

  1. Якщо у вас є підозра, що вас хтось переслідує, особливо в темну пору доби, краще змінити маршрут та переміститися на добре освітлені вулиці, де є люди, крамниці тощо.
  2. Не втрачати пильності, бути уважними завжди.
  3. Тримати себе у гарній формі, регулярно робити вправи, займатися спортом – це дозволить вивчити особливості свого тіла та знати, на що воно спроможне.
  4. Не йти по вулиці у навушниках – це розфокусовує увагу.
  5. Не говорити на вулиці по мобільному телефону – він може зацікавити злодіїв.
  6. Якщо на вас нападають – треба не соромитися кликати на допомогу, голосно кричати, робити все, щоб привернути увагу людей поблизу. Треба дати зрозуміти оточуючим, що ви в небезпеці.
  7. Не повертатися до нападника спиною, не випускати його з поля зору.
  8. Бути обережними у висловлюваннях, адже ми ніколи не знаємо, з ким маємо справу. Не слід переходити на образи, це може викликати агресію у відповідь і погіршити ситуацію.
  9. Для самозахисту можна використовувати будь-які підручні засоби – підбори, металевий ключ, різні спреї (дезодорант, лак для волосся), заколки, шпильки, олівці, ручки тощо.

Фото: firtka.if.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...