ОСТАННІ НОВИНИ

Громадянам дають шанс контролювати вирубку лісів на Львівщині

|

У державних лісогосподарських підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства впроваджують механізм громадського контролю. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

вирубка

Громадськість отримає доступ до усіх заходів лісового та мисливського господарства, що дозволить забезпечити прозорість та відкритість роботи. Про це розповів начальник обласного управління Анатолій Дейнека.

«Відкритість стане одним із пріоритетних напрямків у діяльності державних лісогосподарських підприємств.Тому ми запрошуємо громадськість долучитись до контролю лісгоспів на усіх етапах їх роботи»,- зазначив Анатолій Дейнека.

Зокрема для огляду громадськості будуть доступні усі плани та дозволи на здійснення рубок, плани лісовідновлювальних робіт. Також повністю відкритою буде інформація щодо використання недеревних продуктів лісу, лісопорушення та браконьєрства. Окрім цього, місцеві громади долучатимуть до обговорення усіх запланованих лісогосподарських заходів.

Необхідну інформацію можна буде отримати на сайті обласного управління та лісгоспів.

Фото: uk.wikipedia.org

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...