ОСТАННІ НОВИНИ

Через кордон на Львівщині намагалися провезти півтонни продуктів сумнівної якості

|

Працівники Львівської митниці запобігли ввезенню майже півтонни продуктів харчування сумнівної якості. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

unnamed

«Цієї ночі працівники Львівської митниці ДФС зафіксували кілька випадків порушень митних правил, предметами правопорушення яких були продукти харчування. Так, серед затриманого м’ясо свине, печінка, сирний продукт тощо. У всіх випадках громадяни порушили встановлений порядок переміщення продуктів харчування, зокрема норми їх ввезення. Окрім того, м’ясні продукти ввозили без документів, що підтверджують їх якість та походження. Тож працівники митниці вилучили продукти сумнівної якості», – повідомили у прес-службі ДФС Львівщини.

unnamed (1)

Довідка

Громадяни можуть ввозити на митну територію України харчові продукти для власного споживання на загальну суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро на одну особу, в таких обсягах:

-в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, – у кількості не більше ніж одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує 2 кілограмів, кожного найменування на одну особу;

-без упаковки – у кількості, що не перевищує 2 кілограмів кожного найменування на одну особу (за винятком харчових продуктів тваринного походження)

-без упаковки – неподільного продукту, готового до безпосереднього вживання, у кількості не більше ніж по одному найменуванню на одну особу(за винятком харчових продуктів тваринного походження)

Під час ввезення громадянами на митну територію України зазначених харчових продуктів їх декларують (шляхом вчинення дій, усно або письмово на бажання власника таких продуктів або на вимогу посадової особи митниці).

Фото: ДФС

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...