ОСТАННІ НОВИНИ

В Генпрокуратурі назвали прізвища депутатів, яких хочуть допитати

|

Генеральна прокуратура назвала прізвища щонайменше 25 депутатів Верховної Ради, які ігнорують допити.  Про це йдеться у відповіді на депутатський запит нардепа Сергія Лещенка, яку він оприлюднив на своїй сторінці Facebook., інформує УП.

ГПУ telegraf.com.ua

«У ході розслідування низки кримінальних проваджень на допити викликались депутати, які на слідчу дію не прибули і про причини своєї неявки не повідомили», – сказано у відповіді.

Так у документі зазначається, що депутат Олег Ляшко викликався на допит 14 разів. Депутати Агафонова, Осуховський і Савчук викликались на допити тричі. У документі також вказана Оксана Продан, однак Лещенко у своєму коментарі до документа зазначив, що її треба прибрати зі списку.

Також у документі зазначений депутат Мустафа Найєм, однак за твердженням Лещенка, він ходив на всі допити.

На допити не з’являються також депутати Іванчук, Сергій Каплін, Євген Балицький, Андрій Парубій, Ігор Васюник.

Також по одному з проваджень на допит не ходили депутати Балога, Жеваго, Іщенко, Матіос, Павелко, Палатний, Поплавський, Фурсін, Хомутиннік, Чумак, Шенцев, Шкіря, Шпенов і Шуфрич.

В цьому ж провадженні Генпрокуратура також просить сприяти організації викликів 112 депутатів попереднього скликання і проведення їх допитів у приміщенні ВР.

Фото: telegraf.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...