ОСТАННІ НОВИНИ

«Укразалізниця» причетна до дестабілізації ситуації в Україні?

|

Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою України проводить досудове розслідування за фактом привласнення посадовцями державного підприємства «Укрзалізниця» та ТОВ «Смарт менеджер» державних коштів на загальну суму 21 мільйон гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі СБУ.

львівська залізниця

Державне підприємство уклало низку договорів з організації висвітлення своєї діяльності у ЗМІ – підготовки аналітичних матеріалів, новин, статей, сюжетів, послуг з дослідження та аналізу медіапростору, проведення тренінгів для персоналу.

Фактично ж вказані послуги не надавались, а кошти були відмиті через фіктивні структури.

Під час обшуків в офісних та домашніх приміщеннях посадовців, які причетні до незаконної оборудки, вилучено документи, що вказують на проведення безтоварних операцій з держпідприємством.

Також в офісному приміщенні фірми, що працювала з ДП «Укрзалізниця», знайдені беззаперечні докази виконаних замовлень «чорного PR» стосовно політиків, бізнесменів, представників органів влади. Бюджет медіа-активності підприємства, що спеціалізувалось на розповсюдженні в Інтернеті та ЗМІ замовної інформації, яка навмисно дестабілізувала ситуацію в країні, сягав декілька мільйонів гривень на місяць.

Крім того, у помешканні одного з посадовців комерційного підприємства знайдено матеріали, що підтверджують зв’язки з терористичною організацією «ДНР», зокрема інформацію про осіб, які знімали готівку для потреб бойовиків.

Наразі  перевіряється інформація щодо співпраці цього підприємства з терористичними організаціями «ДНР» та «ЛНР» з метою дестабілізації ситуації в Україні із залученням різноманітних ЗМІ.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...