ОСТАННІ НОВИНИ

Савченко хоче давати свідчення на детекторі брехні

|

Народний депутат України Надія Савченко під час засідання суду назвала брехнею висунуті звинувачення і висловила готовність давати свідчення на детекторі брехні. Про це повідомляє Українська правда.

160909

Вона підкреслила, що була викрадена російськими спецслужбами.

«Я знову готова повторити свої свідчення. Мене викрали з території України і силою привезли до Росії. У моєму викраденні задіяні слідчі органи. Я не бачила, де перебували журналісти, я їх не знала, як і не знала тих цивільних. Я ніколи в житті не стріляла по людях без зброї. Націлювачем я ніколи не була. Я – авіація, а не артилерист, це різні речі», – сказала вона в суді.

«Я заявляю ще раз – до вбивства журналістів я ніякого відношення не маю», – сказала Савченко. Вона зазначила, що не довіряє російському суду.

«У мене немає жодної підстави довіряти російському суду і російському правосуддю. Я вам не довіряю. І більше того, вважаю, що не у вашій юрисдикції розглядати цю справу. У мене все. У мене вибору немає, тому працюйте. Я сказала, що я вам не довіряю. Але відводу вам не заявляю», – сказала Савченко.

Крім того, Савченко також заявила, що ніколи не стріляла в беззбройних людей. Вона зазначила, що готова давати свідчення за допомогою детектора брехні.

«Я готова давати свідчення за допомогою детектора брехні. І інших людей я прошу також давати свідчення за допомогою детектора брехні», – сказала вона в ході засідання.

Вона виступає в суді українською мовою, її слова перекладає перекладач.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...