ОСТАННІ НОВИНИ

Під губернатором Львівщини знову хитається крісло?

|

Президент Віктор Янукович погрожує звільненням губернаторам, підсумки роботи яких за рік продемонструють неефективність їхньої роботи.

Критика на адресу голів обласних держадміністрацій прозвучала в середу під час виїзного засідання Ради регіонів у Борисполі Київської області.

“Найближчим часом ми будемо підбивати підсумки регіонів за цей рік. Ми обговоримо це питання у вузькому колі, у нас є багато претензій до голів обласних державних адміністрацій, по окремим є дуже негативні висновки, і це окрема розмова, і вона буде найближчим часом”, – цитує президента його прес-служба.

Віктор Янукович наголосив, що вже давно визначені принципи роботи та критерії оцінки керівників областей.

“І якщо наші голови не відповідають цим критеріям і оцінкам, будемо приймати рішення і готувати пропозиції”, заявив Янукович.

“Нікого не треба умовляти працювати. Ми багато вже пройшли разом часу, щоб не розуміти, чи здатен ефективно працювати, чи ні, але від цього не повинні страждати люди”, – сказав президент.

Нагадаємо, за підсумками роботи в першому півріччі, Кабмін визначив найгірших губернаторів за півроку. У цьому рейтингу голова Львівської ОДА Віктор Шемчук зайняв поважне друге місце ззаду.

У п’ятірку найгірших регіонів України увійшли Закарпаття, Херсонщина, Волинь, Львівщина та Сумщина.

Українська правда

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...