ОСТАННІ НОВИНИ

Ющенко: Тимошенко уклала з Путіним пакт Ріббентропа-Молотова

Львівський портал

|

Президент Віктор Ющенко звинувачує прем’єра Юлію Тимошенко у тому, що отримання кредиту від Росії було частиною газових домовленостей. Про це він сказав у вступному слові на засіданні РНБО у вівторок, – пише «Українська правда».

«Найтяжче морально-психологічно коментувати те, що за цими двома великими газовими угодами зроблено таємний протокол Молотова-Ріббентропа, коли постає мова про надання 5 мільярдів кредиту з боку Росії», – сказав Ющенко.

Він заявив, що в рамках переговорів про отримання цього кредиту порушувалося питання про згоду України на «нульовий варіант» розподілу майна колишнього СРСР.

«Мене обурює той факт, що в рамках консультацій без санкцій глави держави, без санкцій парламенту розглядаєтеся питання по нульовому варіанту», – сказав Ющенко.

На ці слова Тимошенко відповіла: «Це не відповідає дійсності».

У свою чергу Ющенко звернувся до глави свого Секретаріату Віктора Балоги.

«Вікторе Івановичу, прошу принести директиви на переговори, які підписали заступники двох міністрів».

Документ Ющенку тут же передала секретар РНБО Раїса Богатирьова, яка сидить праворуч від нього.

Президент зачитав технічне завдання уряду на переговори щодо отримання кредиту від Росії. «Дивимось 11 пункт, де записано – перспективи ратифікації угоди про нульовий варіант», – сказав Ющенко.

Він зачитав перелік того, що Україна втрачає у випадку згоди на «нульовий варіант».

«Це серйозне для української нації питання, які не повинні залежати від імпровізації однієї людини, незалежно від її високого статусу», – заявив Ющенко.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...