ОСТАННІ НОВИНИ

НСК «Олімпійський» отримав запити від Порошенка і Зеленського на проведення дебатів

Вероніка Рой

|

НСК «Олімпійський» отримав запити від уповноважених представників кандидатів на пост президента Петра Порошенка і Володимира Зеленського щодо проведення дебатів. Про це йдеться на сайті НСК «Олімпійський».

 

Як повідомляється, від Петра Порошенка надійшов запит на проведення дебатів 14 та 19 квітня, та від Володимира Зеленського – на 19 квітня.

«Державним підприємством НСК «Олімпійський» ініційовано переговорний процес з представниками зазначених кандидатів з приводу забезпечення проведення дебатів на території спортивного комплексу», – йдеться у повідомленні.

Реклама партнерів

За попередніми даними, на проведення дебатів на НСК «Олімпійський» кандидатам у президенти доведеться витратити близько 1 млн доларів.

Як повідомляв Львівський портал, кандидат у президенти Володимир Зеленський у своєму відеозверненні закликав чинного Главу держави Петра Порошенка подебатувати з ним НСК «Олімпійський». Після цього Петро Порошенко дав відповідь, що приймає виклик, та згодом покликав Володимира Зеленського разом здати аналізи на вживання алкоголю і наркотиків.

Своєю чергою Зеленський відмовився здавати аналізи у медпункті стадіону «Олімпійський», як пропонував Петро Порошенко. Шоумен покликав Порошенка здати аналізи в приватній лабораторії «Євролаб», а потім опублікував свої результати «заднім числом».

Згодом у команді Петра Порошенка заявили, що хочуть аналізів волосся Зеленського, адже саме у ньому зберігаються наркотики протягом майже 90 днів.

4 квітня, Зеленський запропонував Тимошенко провести ці дебати в ролі ведучої і дав їй на роздуми 24 години, втім вона проігнорувала його пропозицію.

Нещодавно Петро Порошенко заявив, що чекатиме Володимира Зеленського на дебати 14 квітня на НСК «Олімпійський».

Додамо, що в ЦВК заявили, що офіційні дебати між кандидатами на пост Президента України Петром Порошенком і Володимиром Зеленським можуть проходити тільки в студії телеканалу «Суспільний». 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...