ОСТАННІ НОВИНИ

Кличко кличе Зеленського та Порошенка прийти на «Олімпійський» і здати аналізи VADA

Вероніка Рой

|

Український боксер Володимир Кличко закликає кандидатів на посаду президента України Петра Порошенка і Володимира Зеленського в другій половині дня 10 квітня прибути на НСК «Олімпійський» і здати аналізи представникам незалежної Добровільної антидопінгової асоціації (VADA), що перебувають у Києві. Про це пише «Радіо Свобода».

 

«Закликаю кандидатів у президенти України сьогодні добровільно прийти на НСК «Олімпійський» між 15 і 18 годинами і повторно здати аналізи», – сказав Кличко 10 квітня в Києві.

Як повідомляє УП з посиланням на джерело в Адміністрації Президента, кандидат у президенти Петро Порошенко збирається прибути на НСК «Олімпійський» і здати аналізи представникам волонтерської антидопінгової організації VADA.

Реклама партнерів

«Так. Ми плануємо прибути на НСК «Олімпійський», – зазначили в АП.

За попередніми даними, на проведення дебатів на НСК «Олімпійський» кандидатам у президенти доведеться витратити близько 1 млн доларів.

Як повідомляв Львівський портал, кандидат у президенти Володимир Зеленський у своєму відеозверненні закликав чинного Главу держави Петра Порошенка подебатувати з ним НСК «Олімпійський». Після цього Петро Порошенко дав відповідь, що приймає виклик, та згодом покликав Володимира Зеленського разом здати аналізи на вживання алкоголю і наркотиків.

Своєю чергою Зеленський відмовився здавати аналізи у медпункті стадіону «Олімпійський», як пропонував Петро Порошенко. Шоумен покликав Порошенка здати аналізи в приватній лабораторії «Євролаб», а потім опублікував свої результати «заднім числом».

Згодом у команді Петра Порошенка заявили, що хочуть аналізів волосся Зеленського, адже саме у ньому зберігаються наркотики протягом майже 90 днів.

4 квітня, Зеленський запропонував Тимошенко провести ці дебати в ролі ведучої і дав їй на роздуми 24 години, втім вона проігнорувала його пропозицію.

Нещодавно Петро Порошенко заявив, що чекатиме Володимира Зеленського на дебати 14 квітня на НСК «Олімпійський».

Додамо, що в ЦВК заявили, що офіційні дебати між кандидатами на пост Президента України Петром Порошенком і Володимиром Зеленським можуть проходити тільки в студії телеканалу «Суспільний». 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.