Самбісти зі Львівщини здобули найвищі нагороди на всеукраїнських змаганнях

Маркіян Рой

|

З 5 по 6 квітня в універсальному залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ відбувся всеукраїнський турнір з боротьби самбо. Представники команди Львівської області здобули перше загальне командне місце. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській ОВА.

У змаганнях взяли участь близько 160 юних борців з 11 областей України, які змагалися у 20 вагових категоріях.

Борці зі Львівщини, у складі 40 спортсменів, підкорили п’єдестал нагород, завоювавши одну золоту, дві срібні та шість бронзових медалей.

Друге командне місце посіла Одеська область, а бронзу у командному заліку забрала Рівненська область.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.