ОСТАННІ НОВИНИ

У бензобаки машин львівських ремонтників невідомі засипали цукор: мерія проводить службове розслідування

Вероніка Рой

|

Вночі з суботи на неділю працівники львівського комунального ремонтно-аварійного підприємства виявили в баках для пального двох машинах цукор. Як наслідок, аварійні машини не могли працювати, а ремонтні бригади їздили на виклики на легкових авто. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

За словами директорки департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірини Маруняк, за цим фактом проводиться службове розслідування, адже справна робота аварійок — це питання безпеки мешканців міста.

«У нічний час з суботи на неділю в бензобаках аварійних машин львівського комунального ремонтно-аварійного підприємства було виявлено цукор. Відповідно, аварійним бригадам довелося пересісти на інші машини, щоб мати змогу їздити на виклики мешканців. За цим фактом зараз проводиться службове розслідування, щоб з’ясувати в який спосіб цукор потрапив в баки машин. Припускаємо, що це була диверсія, але лише після службового розслідування можна буде сказати напевне.

Хочу наголосити, що справний стан аварійок є надзвичайно важливим. Аварійки виїжджають на виклики мешканців, коли стаються різного роду аварійні ситуації в будинках на інженерних мережах — світло, вода, тепло та ін. Тому, від їх якісної і оперативної роботи залежить безпека львів’ян», — наголосила Ірина Маруняк.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...