ОСТАННІ НОВИНИ

На реставрацію найстарішої церкви Львова виділили ще 200 тисяч

Соломія Григор'єва

|

Цього року на ремонтно-реставраційні роботи храму святого Миколая передбачено 200 тисяч гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

У Львові відновлюють сакральні споруди. Минулого року розпочалися ремонтно-реставраційні роботи з реставрації однієї з найстаріших церков міста – церкви святого Миколая, (вул. Б.Хмельницького, 28). Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, цього року роботи продовжаться. На реставраційні роботи церкви св. Миколая у 2017 році з міського бюджету виділили майже 3,5 млн грн. Цього року передбачено 200 тис. грн.

«Минулого року ми розпочали ремонтно-реставраційні роботи у церкві Миколая. Цього року роботи продовжаться. Зокрема проектом передбачено заміну покриття даху на мідне. Ці роботи виконали минулого року. Також передбачено проведення гідроізоляції стін фундаменту і благоустрій території. За спонсорські кошти минулого року були відновлені хрести.

Цього року з міського бюджету Львова на ремонтно-реставраційні роботи храму св. Миколая передбачено 200 тис. грн», – розповіла Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР.

Нагадаємо, церква Миколая є однією з двох найдавніших церков міста. Точна дата будівництва храму невідома, однак, за деякими джерелами, у 1300 році храм уже був збудований.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...