ОСТАННІ НОВИНИ

Митниця у пункті пропуску «Краківець-Корчова» працюватиме цілодобово

|

З 27 лютого цього року відділ митного оформлення у пункті пропуску «Краківець-Корчова» працюватиме цілодобово. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

Такий принцип роботи запроваджено у вигляді експерименту, який діятиме до 27 травня 2017 року. За його підсумками буде ухвалено рішення щодо можливого продовження чи впровадження на постійній основі.

Причиною запровадження експерименту стало збільшення кількості зовнішньоекономічних операцій суб’єктів ЗЕД. Підприємці збільшують товарообіг, справно сплачують митні платежі та потребують комфортного ведення бізнесу, насамперед оперативного митного оформлення товарів незалежно від дня тижня та пори доби. Відтак митниця пішла їм назустріч.

Підрозділ, в якому запроваджено експеримент, розташований на території ТзОВ «Міжнародного логістичного транспортного центру «ЛЕОПОРТ» за адресою: Львівська область, Яворівський район, смт Краковець, вул. Вербицького, 48, безпосередньо біля пункту попуску «Краковець – Корчова».

«Таке розташування – це передусім мінімізація витрат на логістичні процедури, оптимізація та оперативність митного оформлення товарів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Окрім того, тут державні органи контролю працюють за принципом «єдиного офісу», площа приміщень достатня для роботи митних брокерів, банківських установ, закладів харчування, розташування складських приміщень, місць для відпочинку водіїв транспортних засобів», – йдеться у повідомленні.

Керівництво митниці очікує, що це дозволить зокрема залучити додаткові інвестиції та надходження від митних платежів на ремонт доріг Львівщини.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...