ОСТАННІ НОВИНИ

Минулоріч у Львові прилаштували майже 400 безпритульних собак

|

За інформацією ЛКП «Лев» у 2016 році було відловлено 950 безпритульних собак та 285 котів, стерилізовано 660 собак та 285 котів, прилаштовано – 397 собак (з них – 31 волонтерами). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Використовуючи досвід Європи, Львів запропонував власну модель гуманного регулювання чисельності безпритульних собак. На підставі цього, 17.03.2016 року прийнято ухвалу Львівської міської ради №262 від «Про затвердження Правил утримання і поводження з тваринами у м. Львові» Згідно з цією ухвалою, всі тварини після відлову обов’язково доставляються у ЛКП «Лев», оглядаються ветеринаром та отримують комплекс протипаразитарних заходів. Відловлені безпритульні тварини утримуються щонайменше протягом 5-ти днів в карантині, в обов’язковому порядку проходять стерилізацію, дегельмінтизацію, комплексну вакцинацію проти сказу та лептоспірозу, кліпсуються вушною номерною кліпсою, чіпуються внутрішнім електронним транспондером та вносяться в реєстраційну електронну базу.

Після завершення 10-ти денного терміну, незатребувані тварини можуть безкоштовно передаватися у притулки, у власність іншим громадянам або повертатися на вулиці Львова.

Повернення тварин можливе після завершення всіх вищевказаних процедур. Тварини, які пройшли процедури стерилізації та вакцинації не поширюють небезпечні для людини хвороби», – розповіли у ЛКП «Лев».

Фото: ЛКП «Лев»

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...