ОСТАННІ НОВИНИ

Віктор Андрейчук: «У Львові терористи хотіли підірвати трамвай з людьми»

|

Начальник Управління Служби безпеки України Віктор Андрейчук про досягнення спецслужби під час свого звіту у сесійній залі Львівської міськради

 

«Уперше за років 20 на території Львівщини був затриманий російський шпигун. Відбувся суд останньої інстанції, на якому було визначено міру покарання йому 10 років позбавлення волі. Це велика кропітка роботи цілого управління для того, щоб таку людину знайти, щоб ї викрити і зупинити ї діяльність на цій стадії, коли ми ще могли це зробити.

Спецслужба не завжди розкриває свої операції, у тому числі була така операція минулого року. Затримано високопосадовця російського консульства, він був витворений за межі нашої держави протягом 48 годин.

Протягом минулого року ми закрили в’їзд на територію України 12 іноземцям за діяльність, яка несумісна з їхнім статусом…

Було затримано ряд людей, які готувалися до вчинення терористичних  дій на території нашої області. Скоро буде суду, який визначить міру покарання кожного з цих людей. Це люди, які виросли в нашому місті. Вони хотіли вчинити терористичні диверсійні акти на території Львова, а кінцевою метою в їхніх документах звучало захоплення влади в окремих районах Львівської області.

Це не перша організація, яку було викрито на території Львівщини. Як відомо, у нас діяв «Загін імені Кузнєцова», де нами була проведена операція на стадії,коли вони йшли підірвати об’єкти інфраструктури. Тепер я можу розповісти, що мова йде про трамвай, у якому їхали люди. Нам вдалося їх зупинити, коли вони вже йшли у машину…Ці люди були всі затримані.  Ми цих людей поміняли на наших військовополонених. Кримінальні провадження незакриті, лише змінена міра покарання. Тому прийде час і ми до них ще дійдемо. Але 5 українських хлопців повернені сьогодні додому».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...