ОСТАННІ НОВИНИ

Із запропонованих земель бійцям АТО на Львівщині лише 10% годиться для зведення житла

|

У Львівській області з початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками військовослужбовці та їх сім`ї отримали у власність 4331 земельну ділянку загальною площею 850 гектарів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

земля

Загалом, Головне управління Держгеокадастру у Львівській області надало учасникам АТО та членам їх сімей 5876 дозволів на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 2263 гектари. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Найбільше, наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельних ділянок для учасників АТО видали у Пустомитівському (1077) та Жовківському районах (848) Львівської області.

Водночас серед запропонованих для бійців АТО станом на 1 вересня найменше земельних ділянок за площею у Старосамбірському (59, 7 га), Пустомитівському (41,1 га) та Жовківському (96, 6 га) районах.

1

Також зі 4950, 7 га зарезервованих земельних ділянок для бійців АТО лише 495, 8 га йтиме під будівництво, решта – для садівництва та ведення господарства. Найбільша кількість гектарів, що виділяються для будівництва житла – у Яворівському,  Буському, Жидачіківському районах Львівщини. У Турківському районі майже 40 га виділено для будівництва дачних ділянок, інші районі у цьому плані пасуть задніх.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...