ОСТАННІ НОВИНИ

Оновлено інтерактивну карту про підрозділи митного оформлення

|

На головній сторінці офіційного веб-сайту облдержадміністрації вдосконалено інтерактивну карту з даними про підрозділи митного оформлення. Відтепер інформація про порядок проходження митного оформлення товарів (час подання декларації та закінчення її оформлення, причини  відмови у митному оформленні) буде оновлюватися кожні 15 хвилин. Раніше такі дані оновлювались кожні три години. Інформація доступна у рубриці «Поточне оформлення». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

митник

Окрім того, до цієї карти додано інформацію про підприємства, які займаються митної брокерською діяльністю. Тут можна дізнатися про назву підприємств, адресу, контакти, підрозділи Львівської митниці, де вони здійснюють декларування, кількість оформлених митних декларацій (МД) та їх відсоток від МД, оформлених митницею тощо.

За словами начальника Львівської митниці ДФС Левка Прокіпчука, така інформація буде цікавою для суб’єктів підприємницької діяльності, оскільки вони зможуть реально побачити роботу декларанта і вибрати того, хто, на їхню думку, є найкращим.

Нагадаємо, що на сайті ЛОДА також можна відстежити в режимі он-лайн і ситуацію щодо накопичення транспортних засобів перед пунктами пропуску, інформацію про розташування митних постів, їх основні показники роботи.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...