ОСТАННІ НОВИНИ

Що продають в Інтернеті у Львівській області: підбірка найдивніших оголошень

|

Сьогодні купити або продати можна що завгодно і де завгодно. Інша справа, що завдяки Інтернету цей процес став дуже й дуже простим; настільки простим, що конкуренція тут виросла просто до небес. Отже, необхідно якось вирізнити свій товар поміж інших, бо ж як інакше заробляти? Пропонуємо вашій увазі добірку іноді дивних, іноді смішних, але, у будь-якому разі, винахідливих оголошень, що розміщують львів’яни на онлайн-сервісі приватних оголошень OLX.ua.

Дитина на повідку – батьки спокійні

LVIV1

Досить екзотичний аксесуар для України – повідець для дитини. За словами власника оголошення, повідець «допоможе батькам утримувати дитину при собі у людяних місцях, не дозволяючи їй втекти». З такими товарами починаєш розуміти вислів «тримати на короткому повідку» буквально.

«Приймаю замовлення на консервацію»

LVIV2

Мабуть, таку послугу можна знайти тільки на вітчизняних теренах. Відразу уявляєш собі охайну бабусю у білій хустинці, яка спокійно та з усмішкою готує сотні і сотні банок із різноманітними овочами, бо ж хто в Україні не любить домашню консервацію? Ми певні, попит на такі послуги буде завжди.

Прогулянки з качечкою

LVIV3

 

«Одяг для маленької собачки жовтого кольору». Відразу виникає питання – для чого одягати власного песика як качечку? Але ж якщо є така пропозиція, то, мабуть, і попит десь є. Можливо, використовуючи такий костюм, можна пройти туди, де вхід із собаками заборонено. Бо ж це не собака, це ж качечка.

Одягайтесь як іхтіандр

LVIV4

«Ласти для рук, для швидкого плавання. Виготовлені з силікону, зручний, м’який, гарна еластичність». До речі, цей товар користується попитом у екзотичних країнах, де туризм та промисловість зосереджені на узбережжі. З таким приладдям можна пірнати за перлинами чи коралами, витрачаючи набагато менше часу на, власне, саме пірнання. В Україні, на жаль, перлин чи коралів нема, але можна, наприклад, пірнати за раками.

Рожеві диски на саморобний мінітрактор

LVIV5

У цьому оголошенні прекрасно все – і рожеві диски, і мінітрактор, ще й саморобний. Щоправда, не дуже зрозуміло, хто використовує рожеві мінідиски? У США, мабуть, на такому тракторі б каталася Періс Гілтон, але ж у нас світських левиць такого рівня поки нема. Що ж, це сумно, бо десь на саморобний трактор із рожевими дисками очікує своє пшеничне поле, яке ніяк не обробити без саме рожевих дисків.

І ще дещо про обмін

LVIV7

Пам’ятайте, що формулювання – важлива складова будь-якого оголошення. Важливо розуміти, що саме ви бажаєте отримати за свій товар, бо інакше може вийти наступне: «Lg p509 обміняю на якийсь прикол». От і виникає дуже доречне питання – а який саме прикол цікавить автора оголошення?

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...