ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові створили кластер транспорту та логістики

Маркіян Рой

|

Відтепер у Львові діє «Львівський кластер транспорту та логістики». Четверо підприємців об’єднались задля розвитку транспортно-логістичної галузі, модернізація інфраструктури регіону, підвищення конкурентоспроможності членів кластеру і реалізації інноваційних проєктів. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

До кластеру увійшли чотири компанії:

  1. Приватне підприємство «Львівкульттовари», засновником якого є Хавич Андрій. Підприємство має понад 15 років досвіду роботи та здійснює перевезення не тільки територією України, але й охоплює країни Європи та малої Азії.
  2. Товариство з обмеженою відповідальністю «МОЯ ТРАНСЛОГІСТИКА» –  керівник Орест Мищишин. Компанія із 20 річним досвідом роботи у наданні логістичних, складських та брокерських послуг на території України, Європи, Північної та Південної Америки.
  3. Приватне підприємство «ЛС-ТРАНС» – створено 14 років тому Левом Голинським. Основний вид діяльності – перевезення спецтранспортом, авторефрижератороми. Компанія налічує більше 60 авто.
  4. Приватне підприємство «РП ВЕСТ ТРАНС» засновано Іваном Пашковим у 2020 році. Це молода компанія, яка стрімко розвивається. Напрямок діяльності – вантажні перевезення у міжнародному та внутрішньому сполученні.

«Розвиток кластерів у місті Львові відіграє ключову роль у зміцненні його економічного потенціалу та створенні сприятливого середовища для інновацій та конкурентоспроможності. Наше завдання створити умови для співпраці між бізнесом, закладами профтехосвіти та владою. Лише такий партнерський підхід дозволить Львову використовувати свій потенціал у повному обсязі та забезпечить стійкий економічний розвиток міста», – сказала Галина Заяць, в.о. начальника управління економіки Львівської міської ради.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *