ОСТАННІ НОВИНИ

«Правий сектор» Львівщини проігнорує травневі свята

|

Політична організація «Правий сектор» Львівщини не братиме участі у жодних масових заходах, запланованих на 1 та 9 травня. Разом із тим організація закликає жителів Львова та регіону не виходити на акції, заплановані на ці дні, аби мимоволі не стати учасниками провокацій та можливих диверсійних сценаріїв. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі «Правого сектору» Львівщини.

«Мусимо пам’ятати, в час, коли країна на межі війни, кожна, навіть мирна акція може стати втіленням чергового кремлівського сценарію. «Правий сектор» наголошує – не варто давати ворогам  привід для диверсій, а брехливим російським журналістам – чергову тему для пропаганди. Закликаємо всіх львів’ян та мешканців області бути поміркованими та уважними, аби мимоволі не стати знаряддям провокаторів та путінської агентури. Найпростіше зробити це, проігнорувавши масові заходи, які відбудуться у ці дні.

Аби забезпечити Львову спокій, наші активісти у співпраці  із правоохоронними органами слідкуватимуть за порядком як 1, так і 9 травня», – йдеться у зверненні Львівського «Правого сектору». 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...