Сьогодні, 19 липня, під час позачергової сесії Львівської міськради ЛКП «Львівводоканал» затвердили технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Пластовій, 13, а також передали одну з них ЛМКП «Зелене місто». «За» ухвалу проголосували 33 депутати, передає кореспондент Львівського порталу.
Своєю ухвалою міська рада затвердила Львівводоканалу технічну документацію щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 65,9543 га (у тому числі площею 0,4201 га у межах червоних ліній) на вул. Пластовій, 13 на дві земельні ділянки:
- площею 62,9929 га (у тому числі площею 0,4201 га у межах червоних ліній), яку надали у постійне користування Львівводоканалу для обслуговування очисних споруд;
- площею 2,9614 га, яку надали ЛКП «Зелене місто» для майбутнього сміттєпереробного заводу.
Зазначимо, відповідну ухвалу депутати намагались прийняти ще під час минулої сесії міськради, тоді вони розглядали це питання аж п’ять разів, однак щоразу їм не вистачало голосів.
Також вчора у Львові відбулися громадські слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу, на якому місцеві мешканці виступили категорично проти.
Нагадаємо, на вул. Пластовій, 13 збираються будувати сміттєпереробний завод. Зводити його хочуть 12 компаній. Ще раніше місцеві жителі виступили категорично проти цього будівництва, оскільки вважають, що воно стане ще однією екологічною катастрофою.
Водночас позицію місцевих жителів підтримували депутати міськради Львова, вони закликали Андрія Садового розглянути альтернативу земельній ділянці на вулиці Пластовій, 13. Однак навіть жодних намірів щодо можливого вибору іншої ділянки у мерії не оголошували.
У травні міська рада Львова вже виділяла майже 3 га землі під цей завод. Як він виглядатиме, дивіться тут.
Як повідомляв Львівський портал, 1 червня у Києві підписали угоду на отримання 35 млн євро кредиту від ЄБРР на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові та на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.
Міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв, що сміттєпереробний завод зведуть через два роки, а завершать рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища через п’ять років. Саме будівництво заводу планують розпочати ще цього року.
Наталя Дуляба