ОСТАННІ НОВИНИ

До 1 листопада у Львові мають демонтувати усі літні майданчики

Вероніка Рой

|

До 1 листопада підприємці повинні здійснити демонтаж літніх майданчиків. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У 2017 році 254 літні майданчики на території міста отримали паспорти і дозвіл на облаштування цих сезонних об’єктів. Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради нагадує, що ці тимчасові споруди потрібно до 1 листопада демонтувати. Якщо ці роботи виконано не буде, то районні адміністрації примусово демонтують майданчики.

Цьогоріч у Львові з 1 квітня до 1 листопада функціонувало 254 сезонних об’єкти – літніх майданчиків, які мали паспорти об’єктів. У Львівській міській раді видають дозволи на встановлення літніх майданчиків. Основною умовою отримання дозволу є дотримання архітектурно-художніх вимог. Якщо суб’єкти підприємницької діяльності не демонтують свої літні майданчики до 1 листопада, то ці об’єкти підлягатимуть примусовому демонтажу, що здійснюватиметься районними адміністраціями міста із відшкодуванням власниками витрат на демонтаж.

Фото: ZIK

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...