ОСТАННІ НОВИНИ

Свято Миколая вже не за горами. Львів’ян закликають допомогти зібрати книжки діткам з потребуючих родин

Дарина Смеречанська

|

Найулюбленіше свято всіх дітей – День Святого Миколая вже через два місяці. Тож волонтери-помічники Чудотворця з акції  «Миколай про тебе не забуде!» плідно працюють над підготовкою, адже потрібно зібрати та підготувати подарунки для понад 2500 дітей з потребуючих родин. Зокрема, разом з книгарнями міста Львова розпочали збір книг-подарунків для дітей віком 0-12 років «Книги для Святого Миколая». Про це повідомляють організатори заходу.

як наголошують ініціатори акції, книги –це дуже цінний подарунок, особливо для дітей. Часто буває так, що книги, прочитані в ранньому дитинстві, впливають на подальший розвиток дитини, визначають погляди і цінності на все життя. У процесі читання книг у дитини розвивається уява, з’являються мрії та віра в чудеса, їй легше перебороти стреси і страхи, за допомогою книги дитині простіше пояснити, що таке добро, а що таке – зло. Добрі та цікаві книги прищеплюють любов до читання, що необхідна для навчання та саморозвитку.

Саме тому помічники Святого Миколая з акції  «Миколай про тебе не забуде!» щороку стараються покласти хоча б одну книгу в подарунок кожній дитині з багатодітних, малозабезпечених сімей. Але інколи зібраних книг не вистачає для всіх. Тому цього року, вирішили залучити і книгарні міста Львова.

Залишити книги з власної бібліотеки у доброму стані, або ж які ви придбали у книгарні спеціально для дітей з потребуючих родин (0-12р.) можна в таких точках нашого міста за адресами:

-Книгарня «Є» – пр. Свободи 7

-Видавництво «Свічадо», вул. Винниченка 22

-Книгарня Старого Лева, пл. Ринок 12.

Фото: blog.yakaboo.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...