ОСТАННІ НОВИНИ

Uber ввів похвилинну оплату за поїздку. Найдорожчий тариф – у Львові

|

Компанія Uber внесла зміни до розрахунку вартості і ввела додаткову оплату за кожну хвилину в дорозі з моменту початку поїздки, повідомляє Lowcostavia.com.ua.

У компанії пояснили, що збільшення тарифів здійснили для того, щоб залучити до роботи більше водіїв.

«З 9 червня ми переглядаємо тарифи на поїздки з uberX, щоб залучити більше водіїв до платформи. Кожна хвилина з моменту початку поїздки коштує від 0,30 до 1 грн додатково до тарифікації відстані», – йдеться у повідомленні.

Нові тарифи почали діяти сьогодні після обіду. У кожному з українських міст Uber застосовує різну цінову політику.

Тарифи, що зазнали змін виділено жирним шрифтом.

Як бачимо, у всіх містах Uber ввів оплату за хвилину поїздки, що починає рахуватися з початку руху і додається до кінцевої суми. У Харкові ціна за хвилину така ж як і у Києві – 30 копійок. Значно дорожче обійдеться хвилина дороги у Дніпрі – 85 копійок, а найвища оплата в Одесі та Львові – 1 гривня за кожну хвилину.

У зв’язку з введенням похвилинної оплати зросла також і мінімальна вартість поїздок, а у Львові крім того, Убер збільшив ціну подачі авто з 15 до 16 грн.

На практиці це означає, що пасажирам Убер доведеться заплатити на кілька гривень більше за кожну поїздку і добряче переплачувати у час пік, коли можна попасти у затори на дорозі.

З іншого боку нові тарифи будуть заохочувати до роботи в Uber більше водіїв, що дозволить зменшити час очікування та знизити динамічні коефіцієнти в час пік.

У квітні Убер вже піднімав ціни на поїздки у Львові, Одесі та Дніпрі, а до того встиг двічі змінити тарифи у Києві – підняти ціну та повернути її до початкової.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...