ОСТАННІ НОВИНИ

У неділю львів’ян запрошують у Шевченківський гай на благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом»

|

У неділю, 23 квітня, львів’ян запрошують на благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ запрошує на дев’ятий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом», щоб у великому дружньому колі розділити радість Христового Воскресіння. Фестиваль відбудеться 23 квітня у Музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького (Шевченківський гай).

«Воскресіння – це найбільша перемога для християн, адже вона виходить за межі людського розуміння, це Божа дія, перемога життя над смертю. На цьогорічному фестивалі та й у всіх наших заходах несемо ідею перемоги, яка виходить від кожного з нас», –  каже о. Тарас Милян, директор БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ.

Програма цьогорічного фестивалю:

– об 11.00 год. розпочнеться Архиєрейська Літургія у храмі св. Софії Премудрості Божої (м. Львів, вул. Чернеча Гора, 2, Свято-Іванівська Лавра), яку очолить Високопреосвященний Владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ;

– з 13.00 до 20.00 год. – триватиме великий концерт сучасної української музики за участю відомих українських виконавців: ХАС, гурт «Kurbasy», гурт «Шосте чуття», співачок Софії Федини та Маріанни Ільків, реп-виконавця ВСЕ ПРО, ILkiv School, також танцювальної студії  iLike dance complex Вадима Лященка, дітей з Центру дитячої та юнацької творчості Галичини, а також концерт на Співочому полі від ILkiv School;

– діятимуть різноманітні майданчики: дитячий майданчик (забави, цікаві конкурси, банси); молодіжний майданчик (водіння гаївок, квест, молодіжні ігри); майстер-класи; ярмарок, частування, інтелектуальний майданчик; благодійна лотерея для тих, хто любить приємні сюрпризи.

Контактні дані для замовлення квитків: (032) 261 13 89; або +38 067 67 90 207; foundation.la.ugcc@gmail.com Квиток можна придбати онлайн за посиланням: https://gastroli.ua/%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2, також у точках продажу: БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ (пл. св. Юрія, 5), Книгарня Старого Лева (пл. Ринок, 12).

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...