ОСТАННІ НОВИНИ

Суд не побачив криміналу в халатності лікаря-анестезіолога, через дії якого померла дівчина

|

За касаційною скаргою прокуратури Львівської області скасовано ухвалу про закриття кримінального провадження стосовно лікаря-анестезіолога. Про це Львівському порталу повідомили у прокуратури Львівської області.

Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ за результатами розгляду касаційної скарги прокуратури області скасовано ухвалу апеляційного суду Львівської області від 26.04.2016 року, якою кримінальне провадження стосовно лікаря- анестезіолога однієї з лікарень Львівської області закрито через відсутність в його діянні складу кримінального правопорушення.

Зазначимо, що вказаний медик обвинувачується за ч.1 ст. 140 КК України, а саме в тому, що він, несучи персональну відповідальність як лікуючий лікар за проведення обстеження, лікування та спостереження за хворим, призначив йому ряд медичних препаратів, медикаментозний вплив яких виражається у седативній дії, внаслідок чого наступила зупинка дихальної та серцевої діяльності, а через проведені лікарем несвоєчасні реанімаційні заходи хворий помер.

На даний час призначено новий розгляд у суді апеляційної інстанції.

Нагадаємо, 18-річна дівчина померла під час пластичної операції в одній з львівських косметологічних клінік. Причиною смерті пацієнтки стала аспераційна асфікція (затікання в дихальні шляхи слизу, крові, блювотиння тощо), тому підозру висунули саме анестезіолога.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...