ОСТАННІ НОВИНИ

На сесії міської ради прийняли ухвалу, яка може врятувати від банкруства два теплопостачальних підприємства Львова

|

Сьогодні сесія міської ради прийняла ухвалу «Про затвердження переліку комунальних підприємств, що мають суспільну цінність для територіальної громади Львова», передає кореспондент Львівського порталу.

Йдеться про два теплопостачальні підприємства – ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

Як доповіла директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич, йдеться про можливе банкрутство двох теплопостачальних підприємств Львова.

«Зараз ми маємо нездорову ситуацію, коли НАК «Нафтогаз» України звертається до комунальних підприємств і відкриває проти них провадження. Ця ситуація викликана тим, що Кабінету міністрів України було надано доручення сформувати відповідний реєстр боржників і приступити до списання цієї заборгованості. Однак бачимо, що Кабінет Міністрів не спішить формувати такий реєстр, а максимально швидко хоче стягнути усі заборгованості. Тому, відповідно до ст.85 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», рада має право втрутитися в цю ситуацію і звернутися з клопотанням не застосовувати до суб’єкта, що має суспільну цінність, передбачені цим Законом процедури, та припинити провадження у справі банкрутства», – доповіла Гелена Пайонкевич.

Фото: energolife.info

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...