ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий розповів, звідки беруться гроші на подорожі львівського сміття Україною

|

Кошти, які Львів  використовує на компенсацію перевізникам витрат на вивезення сміття, беруться  з тих коштів, які місто отримало від депозитів. Про це під час брифінгу сьогодні, 29 листопада, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, повідомляє прес-службі міськради.

садовий

«Ми ще не маємо кінцевої суми по року, але наш порятунок – що ми вміло скористались послугами банку, і коли ми мали вільні залишки коштів, ми їх ставили на депозит, з тих депозитів ми отримали достатньо великі кошти і ці кошти пішли на покриття вивезення. Кожного дня треба орієнтовно 650 тонн сміття вивезти зі Львова. Якщо полігони навколо є заблоковані, якщо за позовом прокуратури суд прийняв рішення заборонити роботу по Грибовицькому полігону, ми маємо десь це сміття вивозити. Це збільшує кілометраж і перевізникам треба це компенсовувати, іншого варіанту нема, бо ніхто не хоче, щоб місто буле неохайне, місто має бути чисте, доглянуте. Ми вже 6 місяців живемо у сміттєвій блокаді і жодної підтримки від держави нема. Тільки вставляють палки в колеса. Вже півроку документи лежать у міністерстві регіональної політики щодо Європейського інвестиційного банку. Це би давно можна було прийняти рішення, щоб ми приступили до робіт по будівництву. Сумно, але це реалії нашого дня», – зазначив Андрій Садовий.

Про те, у скільки мільйонів обходиться Львову турне сміття містами України, Львівський портал писав тут.

Як повідомляв раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко, на час, коли у Львові горіло сміттєзвалище, на депозитах і на інших рахунках, які не використовувалися Львівською міськрадою, було близько 1 млрд.

Фото: depo.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...