ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра АТОвці спробують ще раз «достукатися» до львівських депутатів і мерії

|

Завтра, 29 вересня,  продовжиться безстрокова акція протесту учасників АТО проти бездіяльності львівської мерії. Про це Львівському порталу повідомили у ГО «Розвиток громади».

1

Так, 29 вересня відбудеться сесія Львівської міської ради, де будуть вирішуватись важливі питання, що стосуються АТОвців.

Учасники бойових дій уже майже 2 тижні тому розклали наметове містечко під Ратушею. Вояки налаштовані рішуче – змусити Садового та чиновників виконувати Закон України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  та почати процес виділення земельних ділянок  українським воїнам.

Представник від АТОвців та представник перевізників, які долучилися до львівського «майдану» , зареєструвалися у мерії на виступ на сесії. Люди хочуть висловити свою позицію та закликати депутатів брати ситуацію в свої руки й вирішувати проблеми.

Під стінами ЛМР, до львівського «майдану» завтра  доєднаються ще й представники громадських організацій та люди, які підтримують АТОвців.

Захисники України просять прийти і підтримати їх на Площі Ринок.

Дата: 28 вересня 2016р.

Час: 10:00

Місце: Площа Ринок,1 (біля Ратуші)

Нагадаємо, що «майдан» проти влади розгорнувся під стінами Ратуші 15 вересня.  Потім виявилось, що наметове містечко бійців АТО хочуть знести.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...