ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині екологи рятуватимуть насадження від всихання

|

У  Раві-Руській  7 вересня, на базі ДП “Рава-Руський лісгосп” відбудеться семінар з порятунку соснових насаджень від всихання. Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, передає кореспондент Львівського порталу.

сосни

Зокрема, українські та іноземні вчені проведуть детальний аналіз цих процесів та напрацьовуватимуть шляхи їх вирішення.

Ефективні методи боротьби з цим явищем шукатимуть науковці інституту екології Карпат НАН України, Національного лісотехнічного університету України, Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Львівській області, Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Львівлісозахист», Львівської державної лісовпорядної експедиції ВО «Укрдержліспроект», лісівники та науковці з Польщі.

Зазначимо, площа пошкоджених всиханням соснових лісів у лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ складає близько однієї тисячі гектарів.

Початок семінару о 9:00 за адресою: м.Рава-Руська, вул. Володимира Великого, 85.

Долучитися до семінару запрошують і громадських активістів, представників засобів масової інформації та усіх небайдужих до проблеми. Про участь необхідно повідомити до 12:00 6 вересня 2016 року у прес-службу ЛОУЛМГ.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...